PIENINY...

...najbardziej urokliwe góry w Polsce. Zaczarowane miejsce ponad zgiełkiem tego świata, gdzie czas płynie spokojniej. Gdzie w słońcu lśni Sokolica i Trzy Korony, a w dali - majestatyczne Tatry. Gdzie wśród stromych ścian wije się przełomem Dunajec, a Kamienne Księgi losów ludzkich osłania tajemniczy wąwóz Homole. Tu zamki w Niedzicy i Czorsztynie ponad taflą jeziora na siebie zerkają...

Niesamowita lokalizacja

   Walory pienińskiej natury,  z dala od zgiełku wszędobylskiej cywilizacji pomagają w utrzymaniu zdrowia, kondycji psychicznej i fizycznej.

   I chociaż Krościenko rozwija się szybko, nadal pozostaje oazą spokoju. Pobyt w Pieninach daje szansę harmonijnego obcowania z naturą i odzyskania pełni sił na resztę roku. Szczególnie sierpień, kiedy bujny porost traw spowalnia i wyraźnie odczuwalny jest spokój który przenika wszystko wokół, a wybitne walory krajobrazowe są szczególnie uwydatnione pokazuje w całej krasie panoramy szczytów Pienin. To prawdziwą uczta dla oczu i duszy.

   Będzie nam bardzo miło jeśli zechcą Państwo spędzić sierpniowy wypoczynek goszcząc u nas.

   Wysoka –  Najwyższy szczyt Pienin wabi swoim urokiem.

   Pieniny w lipcowym słońcu są jeszcze piękniejsze… oszałamiają pięknem krajobrazu, bogactwem kolorów. Miejsca które warto zobaczyć, atrakcje z których warto skorzystać, wspomnienia które zapadną w pamięć… po prostu trzeba tu przyjechać choć na kilka dni. Warto 🙂

Lokalne atrakcje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Mniej i bardziej aktywnie

W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, które sprawią, że wokół nas znajdziesz wiele form wypoczynku.

atrakcje

Pieniński Park Narodowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

atrakcje

Popradzki Park Krajobrazowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt 

Mniej i bardziej aktywnie

Zobacz jak możesz u nas wypocząć

section overline

Galeria